Strona główna

piątek, 1 lutego 2013

Cycaty blogosfery #02

Oto druga części cyklu, w ramach którego gromadzę wypowiedzi z erpegowej blogosfery, które ujęły mnie z takiego, siakiego, czy owamtego powodu. Zapraszam!

W ramach bojkotu paragrafu 12 wycofałem "Aniołki" z konkursu. Wciąż zamierzam je opublikować 8 marca w PDFie, oraz wyślę je sędziom konkursowym, by mieli okazję wystawić mi ocenę (skoro ja ich oceniałem w pierwszej edycji).
Z Enterprise (ex. zigzak), Słuszne czy niebezpieczne - Polter

Wycofał, ale wyśle. Wygra, ale nagrody nie przyjmie. Odszedł z Poltera, ale wrócił. Na złość mamie odmrozi sobie uszy.

Oj pierdolisz, nie zmienisz faktu, że od lat nie znalazłem na polterze tekstu, który by się nadawał do czegoś więcej niż przeczytania i zapomnienia.
Krzysztof Kaźmierczak, Gry Fabularne na G+

Krzemień zapragnął znaleźć się w tym zestawieniu.

Szczerze mówiąc, to jestem zaskoczony. Spodziewałem się, że na Polterze takie coś, jak trollowanie jest raczej rzadkie.
DraxMustHurt, Nie do końca zadowolony ze swoich sesji? Checklista - CZĘŚĆ I - Polter

"Gdyby ze wszystkich na świecie drzew zrobić jedno olbrzymie drzewo, jedno drzewo pod same niebo" i gdyby to drzewo, to była choinka, to Drax urwałby się właśnie z niej.

No i se popsułem opinię o sobie, będę musiał znowu kazać komuś spierdalać by nadrobić Punkty Rispektu Fundomowego.
Krzysztof Kaźmierczak, Gry Fabularne na G+

Krzmień po raz drugi. Idzie na rekord.

Jaram się jak flota Stannisa.
aurra, Moja mała zjAva - Polter

Nie wiem, kim jest Stannis i czemu mu się flota jara (coś mi się z Gotami luźno kojarzy). Mimo to mam przedziwne wrażenie, że gdybym wiedział, to bym się uśmiał.

Keep calm and ojtam ojtam.
Senthe, Moja mała zjAva - Polter
Przeurocza wypowiedź w pongliszu.

Wierzę, że to wydarzenie spowoduje, że ludzie z obu stron wyimaginowanej barykady, którą próbowała zbudować, zbliżyło się do siebie w poglądach nie ze względu na to, że namawiała nas do dialogu (bo przecież czyjeś absurdalne żądania to nie dialog), ale właśnie na przekór, jednocząc się przeciwko czemuś znacznie gorszemu niż różnice płciowe - a mianowicie wszelkim ideologizmom wciskanym ludziom, którzy chcą się zajmować swoim hobby, a nie politykować.

Tłum roni łzy ze wzruszenia, ludzie padają sobie w ramiona i wiwatują na cześć Z Bawcy.

Gada jak swój, a nie ma kuśki!
Z Entrprise (ex. zigzak), Femflejm Live - dokumentacja - Polter

zigzak w swoim stylu zagląda rozmówcy w majtki.

Konwencja, w której dowolna bohaterka jest obiektem seksualnym prezentującym tyłek i cycki, (...) w 99,9% służy (...) wyłącznie zaprezentowaniu tyłka i cycków, a nie pokazaniu, jaka bohaterka jest fajna. Ona nie jest fajna sama w sobie, jest fajna do ruchania.

Coś w tym jest.

jak w kolejnej reklamie gotowych dań z woreczkami, papirusami, czy innymi gadżetami pokrytymi teflonem, widzę kolejnego lamusa w fartuszku opowiadającego żenujący dowcip i wybuchającego wymuszonym śmiechem z miną, jakby go coś bolało, to mam ochotę rozpocząć kampanię społeczną pod hasłem: mężczyzna-partner NIE RÓWNA SIĘ pizda!

Yeah! Dla takich tekstów powstał ten cykl.

(...) dzięki temu, jakiś trójoki Zapazmazianin, zamieszkujący planetę o metanowej atmosferze spoglądając w niebiosa stwierdzi: A jednak się kręci. Nikt się jednak o tym nie dowie, bowiem w chwili triumfu postanowi zajarać zdobycznego Pall Malla. I dup - po planecie. A stało na paczce jak byk że: Minister Zdrowia Ostrzega.
neurocide, Bandits and Battlecruisers: recenzja cz. 3 - Rzut Krytyczny

Tak, jak przewidywałem, obrodziło. Jak tak dalej pójdzie, to ten cykl zdominuje tego bloga, czego bym nie chciał. Zatem, ludzie, GNP!